מדרסים אורתופדיים

מדרסים הם אביזרים שמוכנסים לתוך הנעל ותפקידם לתת תמיכה לכף הרגל כדי למנוע או להקל על בעיות אורטופדיות שונות כמו: כאבי גב, כאבי ברכיים וכאבים בכפות הרגליים. אופי הפעילות שלנו וצורת ההליכה גורמים לעיתים קרובות ליציבה לא נכונה וכתוצאה מכך ברוב המקרים יש שחיקה של סחוסים ומפרקים שגורמים לכאבים בכפות הרגליים, כאב גב ולעיתים כאבי ברכיים.

באמצעות התאמה נכונה של מדרסים ניתן לתקן ואף למנוע כאבים אלה. העומס על כפות הרגליים גדול מאוד במיוחד בשעת פעילות ספורט ולכן מדרסים טובים המותאמים נכון ישפרו באופן משמעותי את חלוקת המשקל על כף הרגל. אצלנו במכון המדידות למדרס נעשות באופן אישי לפי מידה. הנכם מוזמנים אלינו למכון לבדיקה חינם ללא כל התחייבות במטרה לשפר את היציבה עם הליכה נכונה וללא כאבים.

סוגי המדרסים שלנו

מדרסים אורטופדיים במחירים נוחים

אנשים רבים סובלים מכאבים שונים בגופם אך לא תמיד יודעים להגדיר את מקורם. כאבים באזורים כמו הגב, הברכיים וכפות הרגליים עשויים לנבוע לא מבעיה באזור המדובר אלא דווקא מיציבה או עמידה לא נכונה. מדרסים אורתופדיים נועדו לפתור בעיה זו על ידי תיקון המנח של הרגל והקלה על הכאבים הנובעת משיפור היציבה ואופן הדריכה על הרגל. מדרסים אורתופדיים גם יכולים לתקן דפורמציות של כף הרגל כמו קשת נמוכה או קשת גבוהה בכף הרגל אשר גורמים לכאבי רגליים וכאב בעת מאמץ. על מנת להבין איזה סוג מדרס דרוש לכם ומאיזה חומר יש להכינו תוכלו לפנות למרכז האורתופדי הקרוב לביתכם.

בעיות נפוצו הדורשות מדרסים אורתופדיים

יש מספר בעיות נפוצות עבורן נדרשים מדרסים :

  • קשת גבוהה (אולפוס) – בעיה זו, הנפוצה בעולם המערבי, יוצרת מוקדי לחץ על העקבים והאצבעות משום ששטח הדריכה של כף הרגל על הקרקע ונקודות המגע איתה קטנות יחסית. המדרס נועד למלא את החלל שיוצרת הקשת ולספק תמיכה המונעת את הכאבים המתלווים לתופעה.
  • רגל שטוחה (פלטפוס) – מצב של צניחה של הקשת האורכית של כף הרגל יוצרת מגע מלא בין מרכז כף הרגל לבין משטח הדריכה. הדבר מוביל לכאבים בשוקיים, בגב ובכף הרגל. המדרסים יספקו תמיכה בקשת, ימנעו כאבים ויסייעו בשמירה על יציבה בריאה ונכונה.
  • סכרת – חולי סכרת סובלים משיבוש בזרימת הדם לכפות הרגליים, דבר המוביל להאטה בריפוי פצעים שונים ברגליים. האטה זו עשויה להוביל להתפתחותם של זיהומים וכיבים אשר במקרה חמור יובילו לקטיעה. מדרס אורתופדי יסייע בהזרמת דם לכפות הרגליים ולמנוע סיבוכים מיותרים.

טכנולג – מבינים את כף הרגל שלך

על מנת להתאים פתרון אורתופדי נכון לכל מקרה יש צורך בידע וניסיון רב. שני הדברים הללו קיימים בשפע בחברת "טכנולג" אשר תשמח להתאים עבורכם פתרון אורתופדי בהתאמה אישית. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם גופים מובילים כמו משרד הביטחון, משרד הבריאות, כוחות הביטחון וספורטאים פרא-אולימפיים הנעזרים בפרוטזות שלנו על מנת להשתתף בספורט תחרותי.

אנו מבטיחים כי אצלנו תקבלו יחס אישי ופתרון מקצועי אשר יקל על כאביכם וישפר את איכות חייכם.