מדרסים לדורבן

מדרסים לדורבן

מדרסים לדורבן הינם מדרסים מיוחדים שאמורים לפתור את בעיית הכאבים באזור העקב.דורבן הוא שם לבעייה הנוצרת כתוצאה מהיסתיידות של הגיד שגורם בסופו של דבר לדלקת שמתפתחת באזור העקב שם הגיד מחובר דרך הקשת האורכית לקידמת כך הרגל. הסימפטום הנפוץ ביותר הוא כאבים בדר"כ אחרי קימה משינה אשר הולכים ופוחתים עם ההליכה כתוצאה מהתחממות הרצועה.

לפעמים הכאבים הולכים ומוקרנים גם מסביב לעקב ובאזור הקשת.מדרסים לדרובן הם מדרסים מיוחדים שבנויים כדי להפחית את העומס מאזור העקב. בטכנולג פיתחנו שיטה להשתלת סיליקון מיווחד באזור הדורבן וכתוצאה מכך הכאבים הולכים ופוחתים. יש לציין שהמדרסים לדורבן אינם פיתרון מיידי , יש לתת קצת זמן עד שהדלקת תעבור ורצוי לשלב גם טיפולים נוספים בהמלצת הרופא המטפל. 

למידע נוסף ויעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מדרסים לדורבן בכף הרגל

מדרסים לדורבן עוזרים להתמודד עם תופעה בשם דורבן - פתולוגיה של רקמת חיבור מיוחדת הממוקמת בכף הרגל. הדורבן הינו אחד הגורמים הנפוצים לכאבי כף רגל הנפוצים בקרב מבוגרים. הדבר נפוץ בעיקר בקרב העוסקים בספורט אך הדבר יכול לפגוע בכל אדם באשר הוא, כאשר חומרת הכאב והסבל מן התופעה משתנות מאדם לאדם.

לעיתים תופעה זו מתבטאת בכאבים קלים בלבד בזמן הדריכה אך במקרים אחרים הכאבים עשויים להיות כה חמורים עד כי החולה אינו מסוגל לדרוך על הרגל כלל. הדורבן עשוי גם לגרום לפגיעה ברקמה סמוכה הנקראת רקמת החיתולית הכפית. על מנת למנוע פגיעה ברקמה אשר גם כך נתונה לזעזועים רבים, בעיקר בקרב עוסקים בספורט, יש להשתמש במדרסים מיוחדים לדורבן בכף הרגל.

היכן קונים מדרסים לדורבן

כף הרגל האנושית מחולקת לשלושה חלקים אשר על כל אחד מהם יש עומס שונה במהלך הליכה, קפיצה, ריצה ועוד. הכאבים, הדלקות ותופעות אחרות של פגיעה במערכת השרירים והשלד עשויות להתרחש עקב צורת הליכה לא נכונה, יציבה לא נכונה, נעליים לא מתאימות או דפורמציה של כף הרגל. בכל מצב שהוא יש להתאים מדרס אורתופדי עבור המבנה האנטומי של כף הרגל שלו. המדרס מאפשר חלוקה שווה של העומס על כף הרגל מה שמונע הצטברות של עומס על אזור קטן – דבר אשר מוביל לכאבים.

אם הבנתם שהגיע הזמן לטפל בבעיית הדורבן או בבעיות אורתופדיות אחרות זהו הזמן לפנות אל "טכנולג".

מבינים את כף הרגל שלך

"טכנולג" שמחים לפתוח את שעריהם לקהל הרחב המעוניין בפתרון אורתופדי יעיל ומהיר עבור הבעיה האורתופדית ממנה הם סובלים. אנו מציעים מגוון מדרסים המותאמים עבור :

  • חיילים
  • ספורטאים
  • חולי סכרת
  • מדרסי הליכה
  • מדרסי ביו מכניים
  • קשת גבוהה ופלטפוס
  • ועוד

המדרסים שלנו עשויים מחומרים מתקדמים ומשלבים טכנולוגיות חדישות המסייעות בהפגת כאבים ובמניעת התפתחות של מחלות וסיבוכים הנובעים מאי שימוש במדרסים.

מידע נוסף על מדרסים לדורבן

מדרסים לדורבן בהתאמה אישית
במידה ואתם סובלים מכאבי דורבן, אתם בוודאי כבר יודעים עד כמה הכאב יכול להגביל אתכם במהלך השגרה היום יומית. על מנת להקל על הכאבים הללו ישנו צורך בהתאמה אישית ומדויקת של המדרסים למבנה כך הרגל שלכם. חשוב לציין כי תמיכה נכונה תסייע להפחתת העומס על הרצועה ותמנע כיווץ או רפיון יתר. ההתאמה האידיאלית גורמת לפיזור הלחץ בצורה נכונה יותר על מנת להקל על הלחץ באזור העקב. חברת טכנולג – מכון אורטופדי שמחים לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם פתרון קל ופשוט לכאבים, אך גם כזה שמוצאים לכם על ידי אנשים המקצוע הוותיקים והמנוסים ביותר בתחום האורטופדיה.
מדרסים לדורבן ברגל – שמים סוף לכאבים
אנו ב"טכנולג" מציעים מגוון פתרונות אורתופדיים עבור כל אדם הסובל מכאבי גב, ברכיים ורגליים. אנו מבצעים התאמה של מדרסים באופן אישי ומייצרים אותם מהחומרים האיכותיים ביותר אשר מבטיחים לשמש נאמנה את הלקוח בשנים הקרובות. דורבן ברגל עלול להופיע ממגוון סיבות, חלקן אפילו לא ברורות לחלוטין. אך קבוצות הסיכון לדלקת זו כוללות אוכלוסייה הסובלת מהגורמים הבאים: עליה משמעותית במשקל והשמנת יתר. עבודה בעמידה על פני פרק זמן ארוך. מוגבלות בטווח התנועה של הקרסול. משטחי אימון קשיחים. ליקוי במבנה כף הרגל נעליים לקויות. חבלה בקרסול. ועוד... זכרו כי אמנם הבעיה עשויה לחלוף, אך לרוב היא עלולה להחמיר בצורה משמעותית במידה ולא תזכה ליחס וטיפול מתאים. אחד הפתרונות הטיפוליים המומלצים הוא רכישת מדרסים לדורבן ברגל. מדרסים מהחומרים הנכונים אשר נבנים בצורה המותאמת באופן אישי יכולים להפחית את העומס שנוצר על הרצועה המודלקת בכף הרגע ועל ידי כך להפחית בצורה משמעותית את רמות הכאב.עבודה בעמידה על פני פרק זמן ארוך. מוגבלות בטווח התנועה של הקרסול. משטחי אימון קשיחים. ליקוי במבנה כף הרגל נעליים לקויות. חבלה בקרסול. ועוד... לעיתים תופעה זו תעבור לאחר מספר שבועות אך במקרים אחרים יהיה צורך בטיפול במדרסים לצד טיפולים אחרים כמו מתיחות, גלי הלם, לייזר, אולטראסאונד ועוד. במידה והבעיה לא תזכה לכל יחס וטיפול היא עשויה להחמיר עד כדי צורך בניתוח. על מנת להימנע סיבוכים תוכלו לפנות כעת אל המכון האורטופדי של "טכנולג" ולרכוש מדרסים מותאמים אישית אשר מיוצרים במיוחד עבור הסובלים מדורבן.
מדרסים לדורבן ברגל
אנו ב"טכנולג" מציעים מגוון פתרונות אורתופדיים עבור כל אדם הסובל מכאבי גב, ברכיים ורגליים. אנו מבצעים התאמה של מדרסים באופן אישי ומייצרים אותם מהחומרים האיכותיים ביותר אשר מבטיחים לשמש נאמנה את הלקוח בשנים הקרובות. דורבן הוא לא רק מכרסם קוצני נפוץ, זהו השם העממי לדלקת המתפתחת בסמוך לעקב על רקמה המתוחה כמיתר לאורך הקשת האורכית של כף הרגל. הכאבים העזים לרוב מורגשים בעוצמה מלאה בעת הצעדים הראשונים לאחר השינה או לאחר מנוחה ממושכת. לרוב הם עוברים לאחר מספר דקות. יחד עם זאת, עקב עוצמתם, אנשים רבים מוצאים אותם ככמעט ובלתי נסבלים. חברת טכנולג – מכון אורטופדי יכולים לספק לכם מדרסים לדורבן ברגל אשר מותאמים לכם בצורה אישית ומיוצרים במיוחד עבור אלו הסובלים מכאבי דורבן.עליה משמעותית במשקל והשמנת יתר. עבודה בעמידה על פני פרק זמן ארוך. מוגבלות בטווח התנועה של הקרסול. משטחי אימון קשיחים. ליקוי במבנה כף הרגל נעליים לקויות. חבלה בקרסול. ועוד... לעיתים תופעה זו תעבור לאחר מספר שבועות אך במקרים אחרים יהיה צורך בטיפול במדרסים לצד טיפולים אחרים כמו מתיחות, גלי הלם, לייזר, אולטראסאונד ועוד. במידה והבעיה לא תזכה לכל יחס וטיפול היא עשויה להחמיר עד כדי צורך בניתוח. על מנת להימנע סיבוכים תוכלו לפנות כעת אל המכון האורטופדי של "טכנולג" ולרכוש מדרסים מותאמים אישית אשר מיוצרים במיוחד עבור הסובלים מדורבן.
טכנולג – הפתרון המושלם לדורבן ברגל
אנו ב"טכנולג" מציעים מגוון פתרונות אורתופדיים עבור כל אדם הסובל מכאבי גב, ברכיים ורגליים. אנו מבצעים התאמה של מדרסים באופן אישי ומייצרים אותם מהחומרים האיכותיים ביותר אשר מבטיחים לשמש נאמנה את הלקוח בשנים הקרובות. טכנולג מתמחים בייצור מדרסים עבור ספורטאים, סוכרתיים, חיילים, בעלי דפורמציה בכף הרגל (קשת גבוהה או פלטפוס), סוכרתיים ועוד. כמו כן אנו מתמחים בייצור פרוטזות המשמשות הן להליכה והן לריצה כאשר בין לקוחותינו תמצאו ספורטאים פרא-אולימפיים הנעזרים בציוד שלנו על מנת להגיע להצלחה. עליה משמעותית במשקל והשמנת יתר. עבודה בעמידה על פני פרק זמן ארוך. מוגבלות בטווח התנועה של הקרסול. משטחי אימון קשיחים. ליקוי במבנה כף הרגל נעליים לקויות. חבלה בקרסול. ועוד... לעיתים תופעה זו תעבור לאחר מספר שבועות אך במקרים אחרים יהיה צורך בטיפול במדרסים לצד טיפולים אחרים כמו מתיחות, גלי הלם, לייזר, אולטראסאונד ועוד. במידה והבעיה לא תזכה לכל יחס וטיפול היא עשויה להחמיר עד כדי צורך בניתוח. על מנת להימנע סיבוכים תוכלו לפנות כעת אל המכון האורטופדי של "טכנולג" ולרכוש מדרסים מותאמים אישית אשר מיוצרים במיוחד עבור הסובלים מדורבן.
טכנולג - מדרסים לדורבן בכף הרגל
הדורבן בכף הרגל עשוי להופיע ממגוון סיבות או ללא שום סיבה הגלויה לעין. בנוגע למספר סיבות קיימת אי הסכמה בקרב המומחים אך על סיבות מסוימות יש הסכמה גורפת. סיבות אלה כוללות : עליה משמעותית במשקל והשמנת יתר. עבודה בעמידה על פני פרק זמן ארוך. מוגבלות בטווח התנועה של הקרסול. משטחי אימון קשיחים. ליקוי במבנה כף הרגל נעליים לקויות. חבלה בקרסול. ועוד... לעיתים תופעה זו תעבור לאחר מספר שבועות אך במקרים אחרים יהיה צורך בטיפול במדרסים לצד טיפולים אחרים כמו מתיחות, גלי הלם, לייזר, אולטראסאונד ועוד. במידה והבעיה לא תזכה לכל יחס וטיפול היא עשויה להחמיר עד כדי צורך בניתוח. על מנת להימנע סיבוכים תוכלו לפנות כעת אל המכון האורטופדי של "טכנולג" ולרכוש מדרסים מותאמים אישית אשר מיוצרים במיוחד עבור הסובלים מדורבן.
מדרסים לדורבן בעקב
מדרסים לדורבן בכף הרגל הם הפתרון עבורכם במידה ואתם מתמודדים עם דורבן – דלקת המתפתחת בסמוך לעקב על רקמה המתוחה כמיתר לאורך הקשת האורכית של כף הרגל. הדורבן גורם לכאבים עזים בצעדיו הראשונים של האדם בבוקר לאחר השינה. כאבים אלה לרוב עוברים לאחר מספר דקות של הליכה. עקב עומס יתר על הרקמה מתרחשים תהליכים של קרעים מיקרוסקופיים והצטלקות לא תקינה של קרעים אלה - מה שיוצר בליל של קצוות עצבים וכלי דם כלואים.
מדרסי דורבן
מדרסים לדורבן בכף הרגל הם הפתרון עבורכם במידה ואתם מתמודדים עם דורבן – דלקת המתפתחת בסמוך לעקב על רקמה המתוחה כמיתר לאורך הקשת האורכית של כף הרגל. הדורבן גורם לכאבים עזים בצעדיו הראשונים של האדם בבוקר לאחר השינה. כאבים אלה לרוב עוברים לאחר מספר דקות של הליכה. עקב עומס יתר על הרקמה מתרחשים תהליכים של קרעים מיקרוסקופיים והצטלקות לא תקינה של קרעים אלה - מה שיוצר בליל של קצוות עצבים וכלי דם כלואים.
החשיבות והיתרונות של מדרסים לדורבן
מדרסים לדורבן מותאמים באופן אישי לכל מטופל ומשפרים באופן משמעותי את ההתנהלות היומיומית שלו. גורמי הסיכון להיווצרות דורבן בכף הרגל הינם ריצה, עמידה או הליכה ממושכת על גבי משטחים קשים, מדובר בתופעה מוכרת ושכיחה בקרב ספורטאים פעילים וכן בקרב בעלי מקצועות שעבודתם כרוכה בעמידה ממושכת על הרגליים. גורמי סיכון נוספים הינם: נעילת נעליים שאינן מתאימות לדורבן, אנשים בעלי קשתות מוגבהות או כפות רגליים מוגבהות, הגברה דרסטית של תוכנית אימונים, השמנת יתר שגורמת לעומס וללחץ על כפות הרגליים בשל המשקל העודף, גיל מבוגר – הבעיה שכיחה במיוחד בקרב אנשים בגילאי 40 – 60.
תסמינים ודרכי הטיפול
תסמיני הבעיה הינם כאב חד שמתרכז בסמיכות לעקב שמוחמר בזמן הליכה. הבעיה נפוצה ביותר בקרב ספורטאים וכל מי שמבצע פעולות של ריצה או הליכה באופן קבוע. בכל מקרה בו קיים חשד להיווצרות דורבן בשל תחושה של כאב חד באזור העקב, לא כדאי להמתין ומומלץ לגשת לבדיקה ולאבחון רפואי מקצועי ומסודר. התאמת מדרסים לדורבן באופן אישי תסייע לתיקון מנח כף הרגל ובכך תפחית את המתיחה והעומס על הרצועה בעצם העקב.
מומחים פתרונות אורתופדיים- מדרסים לדורבן
חברת טכנולוג הינה חברה מובילה ומנוסה בתחום ייצור והתאמת מדרסים, פרוטזות ומוצרים אורתופדיים המיועדים למניעה ולטיפול במגוון בעיות רפואיות. צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה תוך מתן דגש על מקצועיות, יחס אישי, אווירה ביתית ואמינות.