מדרסים לחיילים

מדרסים לחיילים

שברי מאמץ הינם אחת הבעיות הקשות מהן סובלים חיילים. שבר מאמץ נגרם כתוצאה מעומס יתר כתוצאה מפעילות גופנית רבה – ריצה והליכה תוך נשיאת משקלים כבדים.אם זה בטירונות או בעמידה ממושכת בשמירה, במסעות ארוכים, באימונים המלווים בריצות וקפיצות רבות,והסיבות לכך הם:רמת מאמץ גבוהה שנדרשת בפעילות הצבאית ומתחילה בטירונות שמרבית הצעירים אינם מורגלים בה.

הנעליים הצבאיות שסולייתן קשה במיוחד כשהן חדשות, אינן מאפשרות בלימת הזעזועים.

מחסור בשעות שינה ובמנוחה שמאפשרים לגוף לשקם את עצמו.

מוטיבציה של החיילים  שרוצים להפגין את יכולותיהם תוך התעלמות מהכאבים הגוברים.

התוצאה היא שחיילים רבים סובלים משברי מאמץ והתעלמות מהבעיה רק מחריפה אותה והיא

למידע נוסף ויעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מדרסים אורטופדיים לחיילים

יש לא מעט קבוצות באוכלוסייה הסובלות מבעיות שונות בכפות הרגליים, אך אחת הקבוצות שסובלות מכך במיוחד הם החיילים. מדרסים לחיילים נועדו לעזור לחיילים להתמודד עם המאמץ האינטנסיבי לו הם נדרשים ולמנוע נזקים מצטברים עקב פעילות יתר. הנזקים נגרמים גם מהזעת יתר, חשיפת הרגל ללחץ לא מבוקר, שהות ארוכה בנעליים שאינן אורתופדיות וחסרות תמיכה נכונה בכף הרגל ועוד.

יש גם לקחת בחשבון את העייפות המצטברת עמה צריכים להתמודד החיילים הקרביים ורמת הקושי של האימונים אליה הם נחשפים. אימונים אלה גורמים לפגיעות שלד רבות, עומס על השרירים ופציעות ספורט שונות. מכיוון שפציעות כמו נקעים, כאבי ברכיים ומתיחות שרירים לא מטופלים כראוי הדבר עשוי רק להחמיר בעתיד.

מדרסים לחיילים לטיפול בשברי מאמץ

התוצאה של עומס היתר והאימונים האינטנסיביים היא שברי מאמץ עמם נאלצים חיילים רבים להתמודד. כבר החל מהטירונות, דרך עמידה ממושכת בשמירה ומסעות ארוכים מאלצים את החיילים לאמץ את הרגליים מעבר לגבול הניתן. הנעליים הצבאיות עם הסוליה הקשה לא מספקות את בלימת הזעזועים הדרושה, בשילוב עם מחסור בשינה שלא מאפשר לגוף לשקם את עצמו והרצון להוכיח את עצמך מתקבלת התופעה הנפוצה של שברי מאמץ.

המדרסים של "טכנולג" הינם מדרסים בטכנולוגיה מתקדמת המותאמת במיוחד לחיילים ומאפשרת לרגליים ולשלד שלהם להתמודד בצורה טובה יותר עם העומס הרב. המדרסים מקלים באופן משמעותי על הכאבים הנובעים משברי מאמץ, מונעים את החמרתם ומאפשרים החלמה הדרגתית.

טכנולג – למען החיילים

"טכנולג" שמו לעצמם מטרה לעזור במידת הניתן לכל קבוצת האוכלוסייה הסובלת מבעיות אורתופדיות. אנו מתאימים מדרסים בהתאמה אישית ומציעים פתרונות אורתופדיים שונים כמו :

  • פרותזות
  • מדרסים ביו מכניים
  • מדרסים לחולי סכרת
  • מדרסים לספורטאים
  • מדרסים לדורבן
  • מדרסים לנעלי אלגנט
  • ועוד

לחברת "טכנולג" ידע רב ולבעלי החברה ניסיון של 40 שנים בתחום. הדבר מאפשר לנו להתאים עבורכם מדרס מהחומר האיכותי ביותר אשר יותאם לאופי הפעילות שלכם, יעזור לכם לשמור על השלד והשרירים וימנע התפתחות של סיבוכים.