פרוטזה לרגל

פרוטזה או לחלופין נקראת גם תותבת היא אביזר מלאכותי התופס את מקומו הפיזי של איבר החסר בגוף וממלא את מקומו של האיבר החסר. תפקידה של הפרוטזה לרגל מהווה תחליף תפקודי ו/או תחליף קוסמטי עד כמה שאפשר ולהכניס לשגרה את הקטוע כמה שיותר מהר כדי שיחזור לחיים נורמאליים כמו לפני הקטיעה.

פרוטזות לרגל לפי סוגי פעילות

מוצרים שעוצבו ותוכננו כדי לעזור לקטועים בעלי פעילות יומיומית נמוכה שרוצים לשמר את היציבות, הביטחון, הנוחות והניידות.

מוצרים שעוצבו לאנשים בטווח פעילות בינונית שרוצים להגדיל את הפעילות היומיומית ללא הגבלה וחזרה לשגרה.

מוצרים שעוצבו במיוחד לאנשים פעילים מאד שמשלבים בחיי היומיום גם נשיאת משקל גבוהה ופעילות ספורטיבית.

מוצרים שעוצבו לאנשים שעוסקים בעיקר בספורט תחרותי

מוצרים שעוצבו ותוכננו במיוחד לילדים כדי לממש שאיפות ממשחקים עם חברים ועד פעילות ספורט.

מוצרים שעוצבו במיוחד לשימוש בסביבה רטובה. מתאים למקלחת, ים, בריכה, צלילה.

פרוטזות לרגליים

פרוטזות לרגליים מאפשרות לכל אדם לתפקד בצורה כמעט זהה לתפקודו לפני הקטיעה. אמנם קטיעה של רגל או חלק ממנה היא דבר קשה המלווה בלא מעט כאבים ותקופה של שיקום – אך אין זה אומר כי החיים צריכים להשתנות. הטכנולוגיה של ימינו מאפשרת למצוא פתרונות רבים לכל בעיה וכאשר הדבר נוגע לגפיים קטועות הרי שניתן להשתמש בפרוטזה מיוחדת המותאמת אישית לצרכי הלקוח. בעוד פרוטזות הגפיים הן פונקציונליות ומאפשרות לבצע פעולות שונות הרי שיש פרוטזות אחרות אשר נועדו לאסתטיקה בלבד. את הפרוטזה יש לבחור בהתאם לרמת העומס על הפרוטזה ובהתאם לתקציב הקיים.

פרוטזות לרגליים בטכנולוגיה מתקדמת

פרוטזות לרגליים יכולות להיות עשויות מחומרים שונים וטכנולוגיות שונות כאשר כל אחת מתאימה לשימוש אחר. להלן מספר סוגי פרוטזות נפוצות :

  • פרוטזות לעומס קל – מסייע ביציבה ובהליכה, מעניק תחושת ביטחון ומיועד לפעילות בסיסית של הליכה.
  • פרוטזות לעומס כבד – מיועד לאנשים המשלבים ספורט באורך חייהם או לבעלי משקל כבד
  • פרוטזות לספורטאי- פרוטזות לרגליים המיועדות לספורטאים מקצועיים העוסקים בספורט תחרותי
  • פרוטזות למים – פרוטזות המאפשרות להיכנס עם הפרוטזה למקלחת, בריכה וים. מיועד בין היתר עבור אנשים העוסקים בספורט בריכה וצלילות.

על מנת לבחור את הפרוטזה הטובה ביותר עבורכם תוכלו להגיע לייעוץ חינם במכון האורתופדי שלנו. אנו ניעזר בכל הידע והניסיון שצברנו במהלך 40 שנים על מנת לספק לכם את הפתרון היעיל ביותר.

הפרוטזות של טכנולג

לאחר שנבין לעומק את הצרכים שלכם נוכל להתאים עבורכם את המוצר הנכון ביותר. אצלנו תוכלו לרכוש מגוון כפות רגליים לפרוטזות, ברכיים לפרוטזות, שרוולי סיליקון, מפרק סיבובי, מנגנון נעילה ועוד. בנוסף אנו מתמחים בייצור והתאמת מדרסים למגוון קבוצות אוכלוסייה כמו סוכרתיים, ספורטאים, מדרסים לדורבן, מדרסים ביומכניים ועוד. אנו מתחייבים להעניק שירות אישי וחם, להעניק ליווי מלא בתקופת ההסתגלות לפרוטזה והמדרס, לספק מוצר איכותי ועמיד ולהיות זמינים תמיד לכל שאלה או בקשה.

סוגים שונים של פרוטזות חדשניות לרגל
פניה אל המכון האורתופדי - טכנולג, תהיה זו אשר תעניק לכם את האפשרות ליהנות מפרוטזה לרגל אשר מסייע במגוון רחב של פעולות. ין אם לצורך אסתטי להליכה בסביבה עירונית או ביער, לשחייה וצלילה, ריצה ועוד. הצוות המקצועי של המכון יעמוד לשירותכם בכל ויסייע בהתאמה של הפרוטזה הנכונה לרגל שלכם בצורה מדויקת. לקבלת פרטים נוספים בנושא, צרו קשר באתר או חייגו 03-9098148
יצירה והתאמה של פרוטזה לרגל בטכנולוגיה מתקדמת
עולם הרפואה והאורתופדיה עבר במהלך השנים לא מעט מהפכות, כך שכיום הוא מעניק את המענה והפתרון האיכותי ביותר הודות לטכנולוגיה חדישה ומתקדמת אשר מביאה ליצירה והתאמה של פרוטזה לרגל של כל אדם. בכך למעשה חשוב להבין, כי אין אדם חייב יהיה להיאלץ לוותר על רגלו ותפקודה לאחר שנקטעה. צוות מקצועי ומיומן יעמוד לשירותכם ויעשה את כל הניתן על מנת להתאים את הפרוטזה לרגל שלכם בצורה מדויקת ואיכותית. בכך למעשה ניתן יהיה להעניק לאינספור אנשים את האפשרות לקבל את האביזר המלאכותי אשר משפר את התפקוד והיכולות הפיזיות ואף מהווה את התוספת האסתטית המרשימה בה אתם מעוניינים. יש לציין כי התאמת הפרוטזה עשויה להתבצע מספר פעמים בחייו של אדם, זאת לאור העובדה כי תהליך זה חייב להיות מדויק ועליו להתבסס גם על צרכיו העתידיים של אדם, כיוון שאלו משתנים מעת לעת, הרי שגם את התאמת הפרוטזה יהיה להתאים למצב החדש.
פרוטזה לכף הרגל
פרוטזה לרגל, או תותבת, הינה למעשה אביזר מלאכותי אשר מעניק לאנשים את האפשרות בתוספת אסתטית / קוסמטית לחייהם, כמו גם מענה טכנולוגי מתקדם אשר מסייע להם להתמודד עם החיים תוך כדי שממלא את מקומו של האיבר החסר. פניה אל טכנולג - מכון אורתופדי, מעניקה לכם את האפשרות להבטיח את יצירתה של הפרוטזה אשר עונה על כל העדפה או צורך שלכם, זאת ברמה מקצועית ומרשימה אשר פועל מתוך מטרה לסייע למטופל לחזור אל שגרת חייו הנורמליים בצורה המיטבית והאפקטיבית ביותר.
פרוטזות לרגל
פרוטזה לרגל הקרויה גם רגל תותבת הינה גפה מלאכותית המהווה פיתוח חדשני ופתרון איכותי המשפר בצורה ניכרת את איכות חייהם של בעלי מוגבלויות. החידושים המתמידים בתחום הפרוטזות הפכו לשם דבר בענף האורתופדיה וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי פרוטזה לרגל בהתאמה לצרכים האישיים והספציפיים של כל מטופל. בטכנולג תוכלו למצוא מבחן פרוטזות לרגל.
המטרות והיתרונות של פרוטזה לרגל
פרוטזות לרגליים מהוות אלטרנטיבה לגפה שעברה קטיעה, אמצעי המסייע למי שעבר קטיעה לשוב לשגרת חייו ולנהל אורח חיים תקין ונורמלי ככל הניתן. לפרוטזות ישנה חשיבות ומשמעות רבה מבחינה רפואית וזאת משום שהן מונעות ניוון שרירים בשל חוסר פעילות ומאפשרות לבצע פעילויות גופניות שונות ולהתנייד באופן עצמאי. מעבר ליתרונות הפונקציונליים, פרוטזה לרגל תורמת רבות מבחינה נפשית למטופל כחלק מההתמודדות עם קטיעת גפה המלווה בקשיים גופניים ורגשיים. אנשים שעוברים קטיעת גפה כתוצאה מתאונה קשה, מחלה או מום מולד, מתמודדים עם דיכאון והלם בשל השינוי בדימוי גופם והפגיעה בעצמאותם ובחופש שלהם. הפרוטזה מאפשרת לשוב לפעילות ולהעלות את הביטחון העצמי ואת דימוי הגוף. מדובר בפרמטרים חשובים ומשמעותיים במיוחד התורמים רבות לתהליך השיקום.
התאמת פרוטזה לרגל
התאמת הפרוטזה לרגל מתבצעת באופן אישי לכל מטופל. ההליך כולל לקיחות מידות מדויקות של הגפיים, הנעליים, אורך הרגל הבריאה, היקפה ועוד. כמו כן, את הפרוטזה ניתן להתאים לסוג הפעילות. כך למשל, ישנן פרוטזות המסייעות להליכה בלבד, פרוטזות משוכללות שיסייעו בקיפול ובכיפוף הרגל ופרוטזות המאפשרות לבצע בפעילות מאומצת וספורט דוגמת ריצה ושחייה. מומחים בפתרונות אורתופדיים איכותיים ומתקדמים חברת טכנולג מתמחה בייצור ושיווק של פתרונות ומוצרי אורתופדיה שונים בהתאמה למגוון צרכים ומצבים אישיים. צוות המומחים שלנו ישמח להעניק לכם מענה מקצועי ושירות איכותי ביחס אישי במטרה לאפשר לכם לנהל אורח חיים תקין וליהנות מאיכות חיים. בין שלל מוצרינו, תוכלו למצוא: מדרסים אורתופדיים, פרוטזות, מגני ותומכי ברך ועוד. החברה משתפת פעולה עם חברות מובילות בכל רחבי העולם מה שהופך אותנו למובילים בתחום התאמת פרוטזות לרגליים ומדרסים וזאת תוך הקפדה על סטנדרטי האיכות, הנוחות והבריאות הגבוהים ביותר.