רגליים תותבות

רגליים תותבותלעיתים החיים מפתיעים אותנו בהפתעות לא נעימות ואנו נאלצים להיפרד מאחד האיברים שלנו. הדבר יכול להיות בעקבות תאונה, זיהום, נמק, סיבוך רפואי כלשהו, פגיעה במהלך השירות הצבאי, תאונת עבודה ועוד שלל סיבות אחרות אשר עשויות להוביל לקטיעה של גפה. רגליים תותבות וידיים תותבות בטכנולוגיה גבוהה מאפשרות לאותו אדם להגיע לרמת תפקוד כמעט זהה לרמת התפקוד טרם הקטיעה.

במידה ותקציב הוא לא בעיה ניתן לרכוש תותבות מיוחדות המאפשרות לבצע כל פעולה, כולל להתחרות ברמות אולימפיות הן על הקרקע והן בבריכה. עבור אנשים אחרים ניתן להסתפק בפתרון פשוט יותר הכולל רגליים תותבות אשר נועדו למעמסה קלה כמו במקרה של פנסיונרים אשר הפעילות שלהם מועטה.

היכן רוכשים רגליים תותבות

הפרוטזות יכולות להיות מותקנות החל מחלקים שונים בגוף ובאורכים שונים, כלומר ניתן להתקין פרוטזה מתחת לברך, מעל הברך או דרכה כמו גם פרוטזות מתחת לאגן, דרך האגן ופרוטזות כף רגל. הפרוטזות הגדולות יותר מורכבות ממספר חלקים הניתנים להחלפה בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוח.

"טכנולג" מציעים ללקוחותיהם מגוון אביזרים נלווים לפרוטזות העשויים מהחומרים האיכותיים ביותר. אביזרים אלה כוללים :

  • מנגנון צלילה
  • גרבי גדם
  • שרוול משיכה
  • ונטילים
  • מנגנון נעילה
  • מפרק סיבובי
  • בולמי זעזועים
  • מטליות לחיטוי הגדם
  • ועוד

על מנת לקבל הסבר על כל פריט ועל מנת להתאימו לצרכים שלהם הנכם מוזמנים להתייעץ עם אחד המומחים של טכנולג.

טכנולג – פתרונות אורתופדיים ברמה אחרת

אנו בטכנולג מאמינים בחשיבותו של היחס האישי לכל לקוח. האהבה הרבה למקצוע של בעלי החברה מתבטאת באווירה המשפחתית ובליווי הצמוד שהם מעניקים לכל לקוח. הודות לידע וניסיון הנצבר במשך 40 שנים על ידי בעלי החברה – הלקוחות זוכים לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר. החברה מעודכנת בכל הטכנולוגיות החדשות ועובדת בשיתוף פעולה עם אנשי צבא, משרד הביטחון, משרד הבריאות וספורטאים פרא-אולימפיים רבים. הנכם מוזמנים ליצור קשר באינטרנט או בטלפון וליהנות מפתרונות אורתופדיים ברמה אחרת.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

בית גדם גמיש PROTHEFLEX

בית גדם גמיש PROTHEFLEX https://www.youtube.com/watch?v=JCqv1d3LqBIhttps://www.youtube.com/watch?v=TnzbepAoqSkhttps://www.youtube.com/watch?v=HPHVg1JA4BA תיאור PROTHEFLEX הינו בעצם פוליאוריתן גמיש שמשמש לבניית בתי גדם לתותבות מכל הסוגים, ידיים, רגליים,

ייצור פרוטזות

תהליך של ייצור פרוטזות הינו תהליך מורכב אשר מתבצע בתשומת רב רבה לכל הפרטים הקטנים. זאת על מנת שהפרוטזה המבוקשת

פרוטזה לספורט וריצה

פרוטזה לספורט וריצה היא אחת התוצרים המתקדמים ביותר של ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות. פיתוחים שונים בתחום הובילו ליצירת פרוטזות

פרוטזה מעל הברך

החיים שלנו מלאים בהפתעות, לצערנו, חלקן עלולות להיות לא נעימות במיוחד. אך גם במצב בו אנו נאלצים להיפרד מאחד האיברים

פרוטזה מתחת לברך

מחיר פרוטזה לרגל

  פרוטזה לרגל מחיר כאשר ניגשים לבחור פרוטזה מחיר משחק תפקיד חשוב לא פחות מהפרוטזה עצמה. מכיוון שההבדלים בין פרוטזה

מדרסים מחיר

מדרסים מחיר לא כולם מודעים לכך שהם זקוקים למדרסים אך כאשר הבעיה מחמירה והם מגיעים לאורתופד – פעמים רבות הוא