מדרסים מחיר

לא כולם מודעים לכך שהם זקוקים למדרסים אך כאשר הבעיה מחמירה והם מגיעים לאורתופד – פעמים רבות הוא ימליץ להם לרכוש מדרסים. האפשרויות הינן מגוונות ובמקרים מסוימים תוכלו לבחור מתוך מספר מדרסים אפשריים. בעת בחירת מדרסים מחיר משחק תפקיד משמעותי שכן לא כל אחד יכול להבין את הסיבה להבדלי המחיר המשמעותיים בין המדרסים הנובעים מהטכנולוגיה, עלות החומרים הדרושים וזמן ההכנה.

פעמים רבות כאשר המדרסים הזולים אינם עוזרים ללקוח הוא מבין כי עליו לשקול פתרון יקר יותר אשר על פי רוב הוא גם איכותי יותר ומאפשר לטפל בבעיה כראוי. עבור מקרים של מדרסים הנועדו לטפל בפתולוגיות כמו דורבן או סכרת טווח המחירים יהיה קרוב אחד לשני.

מדרסים מחיר

מדרסים מחיר מומלץ

מדרסים בשוק המדרסים נעים כיום בין 400 ל-2500 ₪, כאשר מדרסים בטווח המחירים הנמוך עשויים להיות מזויפים ומחומרים לא איכותיים בעוד המדרסים בטווח המחירים הגבוה הם מחיר מופקע שאין לשלם אותו. המחיר מושפע מאיכות החומרים של המדרס ומאיכותו של איש המקצוע. המדרסים אותם תוכלו למצוא היום בשוק כוללים בין היתר :

  • מדרסים ביומכניים רכים – מדרס עם 3 שכבות , בדרך כלל לא יכילו בולם זעזועים איכותי. מחירם נע בין 800-1000 ₪.
  • מדרכים ביומכניים קשים – מדרס רב שכבתי (4 שכבות ויותר), מכיל בולם זעזועים איכותי ומשמש לריצה וספורט. טווח המחירים הוא 1000-1200 ₪.
  • מדרסים קשיחים מפלסטיק – מורכבים מחומרים טרמופלסטיים וניתן לשלב בהם חומרים כמו פורון או PPT. טווח מחירים 1200-1500 ₪.
  • מדרסים קשיחים מקרבון או גרפיט – מדרסים איכותיים במיוחד ואופטימליים לטיפול בדפורמציות בכף הרגל. עשוי מחומרי גרפיט ודבקים שונים. טווח מחירים 2000-2500 ₪.

עצה של מומחה

על מנת להבין את ההבדל בין כל מדרס ועל מנת להתאים עבורכם את הפתרון האופטימלי כדאי לשמוע עצה של מומחה. הנכם מוזמנים להגיע למרכז האורתופדי של "טכנולג" , לשמוע את דעתם של המומחים שלנו אשר נמצאים כבר 40 שנים בתחום, לבחור במדרס המועדף עליכם ולעלות על המסלול בדרך לשיפור רמת החיים שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ייצור פרוטזות

תהליך של ייצור פרוטזות הינו תהליך מורכב אשר מתבצע בתשומת רב רבה לכל הפרטים הקטנים. זאת על מנת שהפרוטזה המבוקשת