מדרסים לריצה

ריצה היא אחד התחביבים האהובים על חובבי ספורט ומהווה דרך נהדרת לשמור על הבריאות, להרזות, לשפר את מצב הרוח ואף לבצע זאת בתור פעילות חברתית בקבוצות על מנת ליהנות יותר מן התהליך. מדרסים לריצה הם כלי אשר משמש כעזר עבור רצים אשר רוצים לשמור על בריאות המפרקים והשלד, בעיקר על מנת למנוע כאבי גב ברכיים ורגליים.

בעת ריצה מופעל עומס רב ומתמשך על הרגל משום שכפות הרגליים מבצעות נחיתה וזינוק לסירוגין. הדבר יוצר זעזועים רבים אשר צריכים להיבלם על מנת לא לפגוע באיברי הגוף השונים. מדרסים אשר מותאמים באופן ספציפי לכף הרגל של הרץ יאפשרו לבלום את הזעזועים בצורה טובה ולחלק את העומס בצורה שווה על פני כף הרגל.

התאמה של מדרסים לריצה

על מנת להתאים לכם מדרסי ריצה תצטרכו להגיע אל מרכז אורתופדי אשר יבדוק את הצרכים שלכם ויתאים עבורכם את הפתרון האורתופדי האופטימלי. על מנת ליצור מדרסים מותאמים אישית מכניסים את כף הרגל לתוך תבנית עם חומר מיוחד דמוי ספוג אשר מקבל את הצורה המדויקת של הרגל. תבנית זו משמשת ליצירת מדרס מותאם אישית אשר ימלא את החללים בכף הרגל,י עניק תמיכה, יסייע לבלום הזעזועים ויחלק את הלחץ על פני נקודות רבות יותר בכף הרגל על מנת למנוע נזקים.

מדרסים שרצים איתך לאורך כל הדרך

מדרסי ריצה לספורטאים שונים ממדרסים הליכה משום שנקודות המגע עם הקרקע בעת ריצה הן שונות, כמו גם העומסים על כפות הרגליים. אנו ב"טכנולג" נדע לנתח את סוג המדרס הדרוש לכם, את החומר האופטימלי ממנו כדאי לעשות אותו ונסביר לכם על אופן השימוש המיטבי. החברה מעניקה שירות חם ואישי ומסייעת בתהליכי ההסתגלות למוצרים כמו פרוטזה ומדרסים. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו ונשמח להעניק לכם את מלוא התמיכה והליווי הדרושים. החברה מספקת שירותים עבור :

  • בתי חולים
  • מרכזי שיקום
  • משרד הביטחון
  • משרד הבריאות
  • ספורטאים פרא-אולימפיים
  • אנשי צבא
  • ועוד

לתיאום פגישת ייעוץ חינם:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ייצור פרוטזות

תהליך של ייצור פרוטזות הינו תהליך מורכב אשר מתבצע בתשומת רב רבה לכל הפרטים הקטנים. זאת על מנת שהפרוטזה המבוקשת