מדרסים בהתאמה אישית

מדרסים בהתאמה אישית

מדרסים בהתאמה אישית הם מדרסים אשר כל אדם יכול להשיג מהם תועלת. כאשר הנעלים מיוצרות, סוליית הנעל המגיעה עם הנעל כמו גם הרפידה הן סטנדרטיות ולרוב אינן אורתופדיות. במידה והן כן אורתופדיות הרי שלא ניתן לעצבן בהתאם לכף הרגל של כל לקוח ומכאן חשיבותם של מדרסים מותאמים אישית. המדרסים מאפשרים לאזן את היציבה, לחלק את המשקל בצורה שווה יותר ולעזור לאדם להתמודד עם מחלות שונות כמו סוכרת או דורבן. המדרסים מאפשרים לגוף לבצע תיקון מבחינת חלוקת המשקל ומנח הרגל על מנת למזער נזקים הנובעים מיציבה לא נכונה, דפורמציות של כף הרגל או מאמץ יתר.

בוחרים מדרסים בהתאמה אישית

התאמתו של מדרס באופן אישי מתאפשרת בעזרת תבנית מיוחדת אליה מוכנסת הרגל. התבנית מקבלת באופן מדויק את צורת הרגל ובשלב מאוחר יותר תבנית זו משמשת כבסיס ליצירת המדרס. בהתאם לצורת הרגל ובהתאם לסוג המדרס שנבחר מתקבל מדרס בהתאמה אישית. ההתאמה נוגעת לא רק לנושא צורת כף הרגל הייחודית של האדם אלא גם לצרכים הייחודיים שלו. מעבר לנושא הנוחות וההקלה על הרגליים, המדרסים מהווים חלק ניכר בריפוי הדורבן, במניעת כאבי גב וברכיים, בצמצום הכאבים הנובעים משברי מאמץ ובהזרמת דם טובה יותר בכף הרגל בקרב חולי סכרת.

טכנולג בהתאמה אישית

חברת "טכנולג" הינה אחת החברות הוותיקות והמקצועיות ביותר בעולם הפתרונות האורתופדיים. אנו מציעים מגוון רחב של מדרסים לכל מטרה, החל ממדרסים ביו מכניים ועד מדרסים לסוכרתיים. בנוסף אנו מציעים מגוון סוגי פרוטזות לרגל וליד כולל חלקים להחלפה ומוצרים נלווים. "טכנולג" מקפידים על תודעת שירות גבוהה וישמחו לייעץ לכם בכל נושא שהוא כמו גם להעניק ליווי ותמיכה בעת ההסתגלות לפרוטזה והמדרס. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם גופים מובילים כמו משרד הביטחון ומשרד הבריאות, מעניקים שירות ללוחמים ולספורטאים פרא-אולימפיים ומקפידים על סטנדרט גבוה ביותר בכל המוצרים שלנו.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ייצור פרוטזות

תהליך של ייצור פרוטזות הינו תהליך מורכב אשר מתבצע בתשומת רב רבה לכל הפרטים הקטנים. זאת על מנת שהפרוטזה המבוקשת