אודות

חברת טכנולג נוסדה בשנת 2003 על ידי אבי טלמור ומיכה חייט עם ניסיון וידע של 40 שנה בתחום האורתופדיה. אנו מתמחים בייצור והתאמת פרוטזות לרגליים, התאמת מדרסים, והתאמת מוצרים אורטופדיים שונים. בזכות אהבתנו למקצוע אנו מצליחים להעביר לכם את התחושה באווירה ביתית, יחס אישי כשאנו מקפידים להעניק לכם מקצועיות, אמינות ושירות.

בזכות שיתוף הפעולה עם החברות המובילות בעולם אנו הופכים להיות מקצועניים ומובילים בתחום הפרוטזות לרגלים והתאמת מדרסים ואתם כלקוחות הנהנים העיקריים. כל זאת, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים מהשלב ההתחלתי ועד סופו.

התאמת המוצר באופן אישי

לכל אחד ואחת מכם יש את הצרכים והדרישות להם אתם זקוקים. לפני שניגש לעבוד נקשיב לך כדי להבין מה הצרכים שלך ונתאים את המוצר בדיוק בשבילך בצורה הנכונה לך.

ליווי צמוד מתחילת התהליך ועד סופו

ההצלחה שלך זו גם ההצלחה שלנו. אנו נלווה אתכם מהשלב ההתחלתי של התאמת הפרוטזה או המדרסים ועד סופו כדי שתוכלו לחזור לשגרתכם במהרה.

שיתופי פעולה

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם בתי החולים ועם כל בעלי המקצוע בתחום השיקום כדי שאתם תצאו הנשכרים ביותר. לקוחותינו כוללים את משרד הביטחון, משרד הבריאות, אנשי צבא וכוחות הביטחון וספורטאים רבים שמתחרים בתחרויות פרא-אולימפיות עם פרוטזות לרגל מיוחדות לספורט תחרותי, עם מדרסים בהתאמה אישית, מגנים ותומכים אורטופדים שונים האווירה אצלנו היא משפחתית ואת זאת תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. אם אתם מחפשים מקום של מקצוענות, שירות ויחס חם הגעתם למקום הנכון.

בהצלחה בהמשך הדרך!

הצוות שלנו

אבי טלמור

מיכה חייט

אסנת שטינמץ

לתיאום פגישת ייעוץ חינם: