רגל תותבת

רגל תותבת, או פרוטזה, הינה אביזר מכני המשמש כתחליף לאיבר אשר חסר לאדם וממלא את תפקיד האיבר באופן חלקי או מלא. התותב יכול להיות אביזר קוסמטי ואסתטי אשר מסתיר את העובדה כי חסר איבר (כמו במקרה של עין זכוכית) או בתור טכנולוגיה המסייעת לבצע את פעולות האיבר הקטוע (כמו במקרה של יד או רגל תותבת).

הגפיים התותבות משמשות בני אדם עוד מימי קדם וככל שהטכנולוגיה משתפרת כך עולה גם היעילות של הגפיים התותבות, כאשר כיום ניתן למצוא תותבות אשר עובדות באופן המדמה בצורה כמעט מושלמת את הגפה האמיתית. אחד מן התותבים הנפוצים היא רגל תותבת אשר יכולה להחליף קטיעה לאורך הירך או בברך עצמה, לאורך השוק או בקרסול. לרגל תותבת זקוקים אנשים שאיבדו את רגלם עקב תאונה, סכרת, פגם מולד וכו'.

סוגים של רגל תותבת

בשוק התותבות ניתן למצוא מספר סוגים של רגליים תותבות המותאמות לפעילויות השונות :

  • רגל המתאימה להליכה בסביבה עירונית
  • רגל תותבת לסביבה שוחקת רגליים (כמו במדינות עולם שלישי) – זוהי רגל תותבת זולה במיוחד
  • רגל תותבת לספורטאים – הרגל מותאמת לריצה ובעלת טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לבצע פעילות בעצימות גבוהה
  • רגל תותבת קוסמטית אשר נועדה להסתיר את המחסור ברגל

חברת "טכנולג" תשמח לעזור לכם לבחור את הפרוטזה הדרושה לכם מתוך מספר אפשרויות. אנו מציעים גם חלקים חלופיים כמו כפות רגליים וברכיים לפרוטזות יחד עם אביזרים נלווים כמו מנגנוני צלילה, גרבי גדם, ונטילים, מנגנון נעילה, ברכיות, בולמי זעזועים, מפרק סיבובי ועוד.

טכנולג – רגל תותבת לחיים טובים

התותבות של "טכנולג" הן הפתרון האיכותי ביותר עבור אדם המחפש תותבת אשר תעזור לתפקוד שלו ותתרום לאסתטיקה. "טכנולג" מביאים איתם את קדמת הטכנולוגיה ומספקים פרוטזות מתקדמות מהחומרים האיכותיים ביותר. אנו מציעים גם מגוון רחב של חלקי החלפה עבור הפרוטזות כך שתוכלו להתאים אותה לפעילות המועדפת עליכם. נשמח להציע לכם שירות חם ואישי לצד ליווי צמוד ומקצועי בעת ההסתגלות לפרוטזה. לכל שאלה צרו איתנו קשר באינטרנט או בטלפון.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

בית גדם גמיש PROTHEFLEX

בית גדם גמיש PROTHEFLEX https://www.youtube.com/watch?v=JCqv1d3LqBIhttps://www.youtube.com/watch?v=TnzbepAoqSkhttps://www.youtube.com/watch?v=HPHVg1JA4BA תיאור PROTHEFLEX הינו בעצם פוליאוריתן גמיש שמשמש לבניית בתי גדם לתותבות מכל הסוגים, ידיים, רגליים,

ייצור פרוטזות

תהליך של ייצור פרוטזות הינו תהליך מורכב אשר מתבצע בתשומת רב רבה לכל הפרטים הקטנים. זאת על מנת שהפרוטזה המבוקשת

פרוטזה לספורט וריצה

פרוטזה לספורט וריצה היא אחת התוצרים המתקדמים ביותר של ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות. פיתוחים שונים בתחום הובילו ליצירת פרוטזות

מדרסים לדורבן ברגל

דורבן הוא לא רק מכרסם קוצני נפוץ, זהו השם העממי לדלקת המתפתחת בסמוך לעקב על רקמה המתוחה כמיתר לאורך הקשת

פרוטזה לספורט וריצה

פרוטזה מתחת לברך 

פרוטזה מתחת לברך נועדה לשימוש לאחר קטיעה שנעשתה דרך עצם השוק. לסוג זה של פרוטזה ישנן ווריאציות שונות ודגמים בעלי

פרוטזה מעל הברך

החיים שלנו מלאים בהפתעות, לצערנו, חלקן עלולות להיות לא נעימות במיוחד. אך גם במצב בו אנו נאלצים להיפרד מאחד האיברים