מדרסים לדורבן

מדרסים לדורבן

מדרסים לדורבן הינם מדרסים מיוחדים שאמורים לפתור את בעיית הכאבים באזור העקב.דורבן הוא שם לבעייה הנוצרת כתוצאה מהיסתיידות של הגיד שגורם בסופו של דבר לדלקת שמתפתחת באזור העקב שם הגיד מחובר דרך הקשת האורכית לקידמת כך הרגל. הסימפטום הנפוץ ביותר הוא כאבים בדר"כ אחרי קימה משינה אשר הולכים ופוחתים עם ההליכה כתוצאה מהתחממות הרצועה.

לפעמים הכאבים הולכים ומוקרנים גם מסביב לעקב ובאזור הקשת.מדרסים לדרובן הם מדרסים מיוחדים שבנויים כדי להפחית את העומס מאזור העקב. בטכנולג פיתחנו שיטה להשתלת סיליקון מיווחד באזור הדורבן וכתוצאה מכך הכאבים הולכים ופוחתים. יש לציין שהמדרסים לדורבן אינם פיתרון מיידי , יש לתת קצת זמן עד שהדלקת תעבור ורצוי לשלב גם טיפולים נוספים בהמלצת הרופא המטפל. 

למידע נוסף ויעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מדרסים לדורבן בכף הרגל

מדרסים לדורבן עוזרים להתמודד עם תופעה בשם דורבן - פתולוגיה של רקמת חיבור מיוחדת הממוקמת בכף הרגל. הדורבן הינו אחד הגורמים הנפוצים לכאבי כף רגל הנפוצים בקרב מבוגרים. הדבר נפוץ בעיקר בקרב העוסקים בספורט אך הדבר יכול לפגוע בכל אדם באשר הוא, כאשר חומרת הכאב והסבל מן התופעה משתנות מאדם לאדם.

לעיתים תופעה זו מתבטאת בכאבים קלים בלבד בזמן הדריכה אך במקרים אחרים הכאבים עשויים להיות כה חמורים עד כי החולה אינו מסוגל לדרוך על הרגל כלל. הדורבן עשוי גם לגרום לפגיעה ברקמה סמוכה הנקראת רקמת החיתולית הכפית. על מנת למנוע פגיעה ברקמה אשר גם כך נתונה לזעזועים רבים, בעיקר בקרב עוסקים בספורט, יש להשתמש במדרסים מיוחדים לדורבן בכף הרגל.

היכן קונים מדרסים לדורבן

כף הרגל האנושית מחולקת לשלושה חלקים אשר על כל אחד מהם יש עומס שונה במהלך הליכה, קפיצה, ריצה ועוד. הכאבים, הדלקות ותופעות אחרות של פגיעה במערכת השרירים והשלד עשויות להתרחש עקב צורת הליכה לא נכונה, יציבה לא נכונה, נעליים לא מתאימות או דפורמציה של כף הרגל. בכל מצב שהוא יש להתאים מדרס אורתופדי עבור המבנה האנטומי של כף הרגל שלו. המדרס מאפשר חלוקה שווה של העומס על כף הרגל מה שמונע הצטברות של עומס על אזור קטן – דבר אשר מוביל לכאבים.

אם הבנתם שהגיע הזמן לטפל בבעיית הדורבן או בבעיות אורתופדיות אחרות זהו הזמן לפנות אל "טכנולג".

מבינים את כף הרגל שלך

"טכנולג" שמחים לפתוח את שעריהם לקהל הרחב המעוניין בפתרון אורתופדי יעיל ומהיר עבור הבעיה האורתופדית ממנה הם סובלים. אנו מציעים מגוון מדרסים המותאמים עבור :

  • חיילים
  • ספורטאים
  • חולי סכרת
  • מדרסי הליכה
  • מדרסי ביו מכניים
  • קשת גבוהה ופלטפוס
  • ועוד

המדרסים שלנו עשויים מחומרים מתקדמים ומשלבים טכנולוגיות חדישות המסייעות בהפגת כאבים ובמניעת התפתחות של מחלות וסיבוכים הנובעים מאי שימוש במדרסים.