מדרסים ביו מכניים

מדרסים ביו מכניים

מדרסים ביו מכניים הם קשיחים או חצי קשיחים. אבל השיטה קצת שונה בכל תהליך עשיית מדרסים ביו מכניים ובין המדרסים הפונקציונאליים או המולטי פונקציונאליים . לא בכל המקרים כדאי ללכת עם מדרסים ביומכניים, מכיוון  שהם קשיחים עלולים להזיק לתנועה התקינה של הקרסול. רמת הקשיחות תקבע על ידי סוג הבעיה וסוג הפעילות שיעשה עם כל זוג מדרסים, בין אם מדובר במדרסים ביומכניים או אחרים. מדרסים ביו מכניים ברוב המקרים יהיו מחומרים פלסטיים קשיחים או מפייבר קרבון (סיבי פחם).תפקיד מדרסים ביו מכניים הוא לשמור על מנח מסויים בו אנו רוצים שהרגל תהיה בזמן העמסת משקל (הליכה, ריצה, קפיצה ואפילו הרמה)

למידע נוסף ויעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

מדרסים ביומכניים הם מדרסים המסייעים לשנות את תנועתו של האדם, על כן כל מדרס נחשב ביו מכני. בשנים האחרונות מדרס ביומכני הפך לשם נרדף בעיקר לסוג המדרסים היותר קשיחים, כלומר מדרסי גרפיט ופלסטיק (פולאוניל). מכיוון שלמדרסים אלה מיוחסות תכונות רפואיות ומכניות מתקדמות יותר אנשים נוטים לתת בהם יותר אמון.

מדרסים ככלל משמשים בתור המושיע עבור אנשים הסובלים מבעיות שונות הגורמות להם לכאבי גב, ברכים וכף רגל. כאבים אלה מהווים פגיעה משמעותית באורח חייהם, מגבילים את תנועתם ומונעים מהם לעסוק בפעילויות שונות עד כדי הימנעות מהליכה כלל. אין להקל ראש בנושא האורתופדי ובמידה והבחנתם בכאבים כלשהם יש לפנות בהקדם לאורתופד אשר ירשום עבורכם המלצה למדרסים.

למי מתאימים מדרסים ביו מכניים ?

מדרסים ביו מכניים אינם מתאימים לכל אחד. מדרסים מסוג זה מתאימים בעיקר ל:

  • מטופלים בעלי גמישות יתר בכף הרגל, לרוב במקרים של פלטפוס עם קשת אורכית גמישה הקורסת תחת עמוס, בעיקר מטופלים בעלי משקל גבוה הסובלים.
  • מטופלים אשר האזור המרכזי או האחורי של כף רגלם סובל מחוסר יציבות או מתהליך שחיקה מתקדם. המדרסים יעזרו בתמיכה ובהורדת השחיקה של הפרקים.
  • מטופלים בעלי דפורמציה גבוהה אך גמישה כמו מצבי היפר פרונייטד פוט.

מדרסים ביו מכניים הם רק סוג אחד מתוך המדרסים המוצעים לכם בטכנולג, מרכז אורתופדי מקצועי המספק פתרונות אורתופדיים לכל סוגי האוכלוסייה כולל לסובלים מסכרת, חיילים, ספורטאים וקטועי גפיים הזקוקים לפרוטזה.

הטכנולוגיה של טכנולג

הטכנולוגיה של חברת טכנולג תסייע לכם להתמודד עם כל כאב הקשור לבעיות אורתופדיות כאלה ואחרות. החברה בעלת ותק של שנים ארוכות בתחום ומנוהלת על ידי מומחים בעלי 40 שנות ניסיון בתחום האורתופדיה. החברה מציעה לכל מטופל טיפול אישי ומסור, אווירה ביתית ומחירים הוגנים בהתאם למקובל בשוק. החברה מקפידה על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתגאה בשיתופי פעולה עם גופים מובילים כמו משרד הביטחון ומשרד הבריאות.