מדרסים לדורבן בכף הרגל

מדרסים לדורבן בכף הרגל הם הפתרון עבורכם במידה ואתם מתמודדים עם דורבן – דלקת המתפתחת בסמוך לעקב על רקמה המתוחה כמיתר לאורך הקשת האורכית של כף הרגל. הדורבן גורם לכאבים עזים בצעדיו הראשונים של האדם בבוקר לאחר השינה. כאבים אלה לרוב עוברים לאחר מספר דקות של הליכה. עקב עומס יתר על הרקמה מתרחשים תהליכים של קרעים מיקרוסקופיים והצטלקות לא תקינה של קרעים אלה - מה שיוצר בליל של קצוות עצבים וכלי דם כלואים.

מדרסים לדורבן

טכנולג - מדרסים לדורבן בכף הרגל

הדורבן בכף הרגל עשוי להופיע ממגוון סיבות או ללא שום סיבה הגלויה לעין. בנוגע למספר סיבות קיימת אי הסכמה בקרב המומחים אך על סיבות מסוימות יש הסכמה גורפת. סיבות אלה כוללות :

  • עליה משמעותית במשקל והשמנת יתר.
  • עבודה בעמידה על פני פרק זמן ארוך.
  • מוגבלות בטווח התנועה של הקרסול.
  • משטחי אימון קשיחים.
  • ליקוי במבנה כף הרגל
  • נעליים לקויות.
  • חבלה בקרסול.
  • ועוד...

לעיתים תופעה זו תעבור לאחר מספר שבועות אך במקרים אחרים יהיה צורך בטיפול במדרסים לצד טיפולים אחרים כמו מתיחות, גלי הלם, לייזר, אולטראסאונד ועוד. במידה והבעיה לא תזכה לכל יחס וטיפול היא עשויה להחמיר עד כדי צורך בניתוח.

על מנת להימנע סיבוכים תוכלו לפנות כעת אל המכון האורטופדי של "טכנולג" ולרכוש מדרסים מותאמים אישית אשר מיוצרים במיוחד עבור הסובלים מדורבן.

טכנולג – הפתרון המושלם לכל בעיה אורתופדית

אנו ב"טכנולג" מציעים מגוון פתרונות אורתופדיים עבור כל אדם הסובל מכאבי גב, ברכיים ורגליים. אנו מבצעים התאמה של מדרסים באופן אישי ומייצרים אותם מהחומרים האיכותיים ביותר אשר מבטיחים לשמש נאמנה את הלקוח בשנים הקרובות.

טכנולג מתמחים בייצור מדרסים עבור ספורטאים, סוכרתיים, חיילים, בעלי דפורמציה בכף הרגל (קשת גבוהה או פלטפוס), סוכרתיים ועוד. כמו כן אנו מתמחים בייצור פרוטזות המשמשות הן להליכה והן לריצה כאשר בין לקוחותינו תמצאו ספורטאים פרא-אולימפיים הנעזרים בציוד שלנו על מנת להגיע להצלחה.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

בית גדם גמיש PROTHEFLEX

בית גדם גמיש PROTHEFLEX https://www.youtube.com/watch?v=JCqv1d3LqBIhttps://www.youtube.com/watch?v=TnzbepAoqSkhttps://www.youtube.com/watch?v=HPHVg1JA4BA תיאור PROTHEFLEX הינו בעצם פוליאוריתן גמיש שמשמש לבניית בתי גדם לתותבות מכל הסוגים, ידיים, רגליים,

ייצור פרוטזות

תהליך של ייצור פרוטזות הינו תהליך מורכב אשר מתבצע בתשומת רב רבה לכל הפרטים הקטנים. זאת על מנת שהפרוטזה המבוקשת

פרוטזה לספורט וריצה

פרוטזה לספורט וריצה היא אחת התוצרים המתקדמים ביותר של ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות. פיתוחים שונים בתחום הובילו ליצירת פרוטזות

מדרסים לדורבן ברגל

דורבן הוא לא רק מכרסם קוצני נפוץ, זהו השם העממי לדלקת המתפתחת בסמוך לעקב על רקמה המתוחה כמיתר לאורך הקשת

פרוטזה לספורט וריצה

פרוטזה מתחת לברך 

פרוטזה מתחת לברך נועדה לשימוש לאחר קטיעה שנעשתה דרך עצם השוק. לסוג זה של פרוטזה ישנן ווריאציות שונות ודגמים בעלי

פרוטזה מעל הברך

החיים שלנו מלאים בהפתעות, לצערנו, חלקן עלולות להיות לא נעימות במיוחד. אך גם במצב בו אנו נאלצים להיפרד מאחד האיברים